Чланови

Чланови председништва


1. Академик Љубинко Илић, председник Академије
2. Академик Олга Зорић, заменик председника Академије
3. Академик Милован Лакушић, потпредседник Академије
4. Академик Слободанка Ђолић, потпредседник Академије
5. Академик Велибор Стевић, потпредседник Академије
5. Академик Владица Ристић, генерални секретар Академије
6. Академик Недељко Џелетовић, секретар одељења за технику и технологију
7. Академик Бранка Колар Мијатовић, секретар одељења за иновације
....и проналазаштво
8. Академик Mирјана Маринковић, секретар одељења за медицину
9. Академик Димитрије Калезић, секретар одељења за Богословље и духовност
10. Слободан Нешковић, секретар одељења за друштвене науке
11. Академик Раде Биочанин, секретар одељења за биотехнологију
12. Академик Биљана Радојичић, секретар одељења кандидата Академије
13. Академик Ђорђе Стефановић, секретар одељења за спорт и физичку културу
14. Aкадемик Иван Правдић, секретар одељењa за уметност
15.Aкадемик Славка Драшковић, секретар одељењa за дијаспору


Почасни чланови


1. Академик Светомир Стожинић, доживотни Почасни Председник
2. Академик Вишеслав Хаџи-Tановић, почасни Предсеник Академије
3. Академик Владика Лаврентије
4. Академик Слободан Павловић
5. Академик Драгомир М. Ацовић
6. Академик Никола Лончар
7. Академик Никола Давидовић


Редовни чланови


1. Академик Властимир Новаковић
2. Академик Милица Простран
3. Академик Петар Бокун(преминуо)
4. Академик Младен Стјепановић
5. Академик Стојан Секулић
6. Академик Марија Јанчић – Згурицас
7. Академик Петар Спасић
8. Академик Стеван Баљошевић
9. Академик Радивоје Паповић
10. Академик Биљана Радојичић
11. Академик Живан Живковић
12. Академик Драгомир Сандо
13. Академик Зорица Арсић Мандарић
14. Академик Горан Милошевић
15. Академик Радивој Коцић
16. Академик Љуба Мандић
17. Академик Љубивоје Стојановић
18. Академик Димитрије Kалезић
19. Академик Винко Перић - биографија
20. Академик Миодраг Јевтић
21. Академик Слободанка Ђолић
22. Академик Родољуб Чучуловић
23. Академик Слободан Нешковић
24. Академик Саво Бојовић
25. Академик Ђорђе Стефановић
26. Академик Вишеслав Хаџи-Tановић
27. Академик Милорад Борзановић
28. Академик Радослав Бубањ
29. Академик Славко Здравковић
30. Акдемик Љубинко Илић
31. Академик Недељко Џелетовић
32. Академик Драган Ч. Лукић
33. Академик Младен Бодирожа
34. Академик Богдан Златар
35. Академик Bелимир Ћеримовић
36. Академик Радоје Радић
37. Академик Бранимир Симић
38. Академик Миодраг Стојковић
39. Академик Алекса Вулин
40. Академик Мирко Ивковић
41. Aкадемик Светлана Стевовић
42. Aкадемик Марија Кнежевић
43. Aкадемик Владислав Михајлович Јурев
44. Aкадемик Мила Алечковић
45. Академик Велибор Стевић
46. Академик Будимир Стакић
47. Академик Слободанка Крстовић
48. Академик Олга Зорић
49. Академик Зоран Тамбур
50. Академик Миломир Ковач
51. Академик Драгана Василски
52. Академик Драган Голијан
53. Академик Гордана Дедић
54. Академик Драго Недић
55. Академик Павле Миленковић
56. Академик Maрија Максин

Дописни чланови


1. Академик Милорад Пантелић
2. Академик Марија Анђелковић
3. Академик Марко Царић
4. Академик Веско Драшковић
5. Академик Миладин Кнежевић
6. Академик Миланка Вицо-Стевановић
7. Академик Душко Ђукановић
8. Академик Бранка Колар Мијатовић
9. Aкадемик Соња Стефанов
10. Академик Љиљана Вујотић
11. Академик Нада Косановић
12. Академик Драго Ђокић
13. Академик Мирсад Нуковић
14. Академик Иван Правдић
15. Академик Митар Лутовац
16. Академик Мирослав Лазовић
17. Академик Славка Драшковић
18. Aкадемик Јелена Лопушина
19. Академик Гордана Гасми
20. Академик Александар Дунђеровић
21. Академик Стаматис Гаргалианос
22. Академик Мирјана Маринковић
23. Академик Милован Лакушић
24. Академик Милутин Ђуричић
25. Академик Виолета Шиљак
26. Академик Ивица Меденица
27. Академик Зоран Ј. Војић
28. Академик Рајко Мијовић
29. Академик Слађанa Трпковић
30. Академик Горан Милић
31. Aкaдемик Владица Ристић

Инострани чланови


Академик Љубо Вујовић

Колективни чланови


МИНИСТАРСТВО ДИЈАСПОРЕ
УУПНС КОЛУБАРА
ЈП ЕПС-ЈП ТЕРМОЕЛЕКТРАНЕ «КОСОВО» ОБИЛИЋ
ЕКОЛОШКИ ПОКРЕТ ОПШТИНЕ ЛАЗАРЕВАЦ-ЕПОЛ
РУДАРСКИ ИНСТИТУТ

Кандидати


1. Др. сци. др Сања Илић
2. Проф. Јелена Стјепановић
3. Мр. Мирсада Бадић
4. Јасна Илић
5. Вања Ћосовић
6. Др. Сци. Слађана Шкобић
7. Мр. Снежана Савковић
8. Др. Сузана Јусуфи
9. ✞ Проф. Предраг Т. Милојевић
10. Мр. Градимир Пекић
11. Мр. Бранислав Кецман
12. Мр. Сци. Маја Илић
13. Др. Ивана Селаковић
14 Светлана Дробњак
15. Драгана Вучићевић
16. Сара Тврдишић
17. Андреј Зорић
18. Др.Сци. др Гордана Марковић
19. Иван Стевовић
20. Марко Стевовић
21. Др. Дејан Ђолић
22. Мр Катарина Јонев
23. Мирјана Тадић
24. дипл. инж. Слободан Тодоровић
25. Мр. Јуриј Панић
26. Ирена Мухар